Новини

Нардеп Березенко розповів про переможця конкурсу на посаду голови НСЗУ

На думку народного депутата, переможець конкурсного відбору Олег Петренко зможе продемонструвати ефективну роботу на цій посаді.

«Це професійна людина, лікар, який брав достатньо активну участь у розробці реформи. Від нього зараз потрібні гарні менеджерські здібності. Він керував приватними клініками, він має досвід організації надання якісної медичної допомоги. Я би не боявся людей з приватного сектору, адже вони знають, що таке якість, бо за якістю йде результат», — повідомляє Сергій Березенко.

Конкурс на посаду голови НСЗУ виграв гендиректор «Isida-IVF» Олег Петренко

В конкурсному відборі брали участь одразу 14 кандидатів. Більшість з них обіймали керівниці посади в медицині та вже мали реальний практичний досвід. До фіналу конкурсу, за словами заступника міністра охорони здоров’я Павла Ковтонюка, дійшло лише двоє, а сильнішим з них виявився саме Олег Петренко.

«Я дуже задоволений тим, що ми почали рухатись у напрямку реформи достатньо оперативно та динамічно», — резюмує Березенко.

МОЗ надає можливість приватним клінікам також укладати договори з НСЗУ

Відзначимо, що до початку підписної кампанії між лікарями та пацієнтами залишився лише один місяць. До офіційного старту 1 квітня НСЗУ має стати повністю робочою структурою, яка регулюватиме фінансовий та адміністративний аспект медичної галузі.

За оцінками МОЗ лише 30 відсотків українців підпише декларації з лікарями у 2018 році

Комментировать

Нажмите для комментария