Новини

Лікарі-ФОП та медзаклади отримуватимуть фінансування за щомісячними звітами

Щомісяця лікарі-ФОП та медичні установи, які підпишуть контракт із НСЗУ, надаватимуть звіти про надані медичні послуги, а потім отримуватимуть фінансування.

Таке співробітництво між постачальниками медичних послуг передбачене порядком укладання договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, проект якого оприлюднено на сайті Міністерства охорони здоров’я для громадського обговорення.

Сам договір про медичне обслуговування населення за програмою державних гарантій постачальники медичних послуг та НСЗУ укладатимуть через електронну систему охорони здоров’я eHealth, офіційний старт якої має відбутися вже в квітні.

Конкурс на посаду голови НСЗУ виграв гендиректор «Isida-IVF» Олег Петренко

Окремо за укладеним договором оговорюватиметься навантаження на постачальника медичних послуг, кількість пацієнтів, яку бере на себе лікар первинної ланки, та сума оплати медичних послуг за умовами договору. Нагадаємо, що максимальна кількість пацієнтів, з якими медробітник може укласти договір, залежить від спеціалізації та складає 1800 для терапевта, 2000 — для сімейного лікаря 2000, 1500 — для педіатра.

Національна служба здоров’я України у відповідь бере на себе обов’язки з публікації переліку послуг, які будуть заказані, та основних вимог до постачальників. Усе це оприлюднюватимуть на офіційному сайті нового відомства, після чого постачальники послуг зможуть укласти договір із НСЗУ та подати відповідну заяву.

МОЗ: громадське обговорення положення про Громадську раду НСЗУ

Відповідно до договору, офіційний постачальник медичних послуг мусить щомісячно подавати звіти про об’єм наданих населенню послуг за укладеним договором та згідно наданій у звіті інформації отримуватиме оплату.

Комментировать

Нажмите для комментария