Новини

Чому п'яні люди агресивні?

Фінські дослідники з’ясували, що агресивна поведінка властива людям з генетичною мутацією HTR2B Q20. Алкоголь її тільки підсилює.

Дослідники опитали 156 людей про зміни їх особистості під впливом алкоголю. Вчені виявили, що люди, які відзначали свою агресивну поведінку, були носіями генетичної мутації.

Фахівці також дійшли висновку, що алкоголь робить людей більш імпульсивними. Це пояснюється тим, що він впливає на мозок: збуджує рецептори, які змушують людину відчувати себе розслабленою і збільшує вироблення гормону дофаміну, попередника адреналіну, повідомляє New York Post.

Науковці відзначають, що носії генетичної мутації HTR2B Q20 мають менше рецепторів головного мозку, що відповідають за поведінку людини. Таким чином люди готові до вчинків, які їм не властиві в тверезому стані.

Водночас автор дослідження професор Руп Тікканен вважає, що лише 2% населення Землі мають таку мутацію. Більше того, учений відзначає агресивну поведінку також у людей, у яких не виявили HTR2B Q20.

Професор пояснює це тим, що, можливо, є ще мутації, які залишилися не розкритими. Тому група вчених заявила про продовження досліджень.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook