Новини

Звернення Шафранського: Я вирішив залишити посаду…

Шановні колеги!

Днями я прийняв рішення залишити посаду.

Для мене особисто ці 14 місяців роботи у Міністерстві були дуже напруженими, відповідальними і в той же час позитивними.

Нам разом з вами вдалося налагодити конструктивний діалог із нашим парламентським Комітетом, домогтися розблокування поставок вакцин та ліків. Кожен день приносив нові виклики – ми змінювали підходи до лікування, працюючи над новими стандартами та протоколами, піднімаючи роль та місце головних позаштатних спеціалістів МОЗ; напрацювали підґрунтя для майбутньої реімбурсації вартості ліків та запровадження референтного ціноутворення, нового Національного переліку лікарських засобів. Ми унормували діяльність первинної ланки медичної допомоги в сучасних умовах, розпочали роботу над створенням госпітальних округів, розпочали змінювати підходи до управління закладами та установами, що належать до сфери управління МОЗ, започаткували зміни у ряді інших важливих напрямках охорони здоров’я держави.

Нами спільно із народними депутатами України, представниками громадськості, вітчизняними та міжнародними експертами, за потужної підтримки вітчизняної медичної науки та освіти була розроблена Концепція побудови нової національної охорони здоров’я України. Цей документ був представлений на спільному засіданні Колегії Міністерства та Вченої медичної Ради МОЗ, схвалений та направлений на затвердження до Кабінету Міністрів України.

Переконаний, що наша щоденна праця крок за кроком наближує Україну до побудови нової ефективної системи охорони здоров’я. Втілювати зміни важко, проте переконаний, що потрібно рухатися далі.

Охорона здоров’я має значення для кожного українця, до нашої роботи прикута увага мільйонів. Від лікарів, без перебільшення, залежить не лише добробут, а й людські життя. Я вдячний тим, хто увесь цей час допомагав налагодити роботу Міністерства та галузі.

Я мав щастя познайомитися та співпрацювати із великою кількістю професіоналів, людей, щиро відданих своєму покликанню, небайдужих до чужого болю, які мають невичерпне почуття патріотизму.

Хочу подякувати кожному, хто самовіддано виконує професійний обов’язок у Міністерстві, структурних підрозділах з питань охорони здоров’я в областях, містах та районах держави, наших медичних та фармацевтичних навчальних закладах, всіх закладах охорони здоров’я України та побажати вам витримки, наснаги, ефективних рішень і дій на благо країни.

Я вдячний Прем’єр-міністру України Володимиру Борисовичу Гройсману за довіру та можливість працювати у його команді.

Віктор Шафранський

Комментировать

Нажмите для комментария