Новини

«Зв’язок між смертю дитини з Харківщини та вакцинацією не знайдено»

За попереднім висновком Регіональної групи оперативного реагування щодо розслідування несприятливої події після імунізації (НППІ) смерть дитини, що сталася 27 січня 2016 року на Харківщині та співпала в часі з періодом проведення додаткової імунізації проти поліомієліту, не пов’язана з вакцинацією.

За попередніми результатами розслідування група з’ясувала, що хлопчик І., 2014 року народження, мешканець с. Грушівка Куп’янського району, що на Харківщині, отримав щеплення ОПВ-вакциною 25 січня 2016 року четвертим з 10-дозового флакону. Протягом 30 хвилин реакції на введення вакцини не відмічалося. 26.01.2016р. вдома дитину відвідала медична сестра загальної практики сімейної медицини. Скарг мати не пред’являла. Дитина визнана здоровою.

Це була третя вакцинація дитини проти поліомієліту з дотриманням усіх вимог відповідно до трьохтурової програми додаткової імунізації від поліомієліту, що проводиться в Україні. Зокрема, 30.10.2015р. в ході І туру отримав щеплення ІПВ-вакциною третім з 10-ти дозового флакону, 01.12.2015р. у ІІ турі ОПВ-вакциною п’ятим з 10-ти дозового флакону.

Попередній висновок Регіональної групи оперативного реагування щодо розслідування НППІ зроблений на підставі аналізу медичної документації та попереднього судово-медичного діагнозу, що визначений як «Менінгококова інфекція, менінгококцемія блискавична форма. Інфекційно – токсичний шок ІІІ ступеню».

Даний випадок буде розглянуто 01.02.2016 р. Центральною оперативною групою з реагування на несприятливі події після імунізації (НППІ) з вивченням всієї медичної документації та результатів лабораторних досліджень, після чого буде надано остаточний висновок.

Читайте також: На Донеччині журналістів вчили протистояти поліомієту

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook