Новини

Зоряна Скалецька розповіла про свою зарплатню у МОЗ

Найбільшу зарплату міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька у розмірі майже 95 тисяч гривень отримала у грудні. Найменше – у вересні – понад 15 тисяч гривень.

Свою заробітну платню прокоментувала сама голова МОЗ Зоряна Скалецька в інтерв’ю 24 каналу. Також усі дані зарплат міністрів та їхніх заступників на своєму сайті оприлюднив Камбін.

Важливо! Від 70 до 220 тисяч: зарплати нового Кабміну вп’ятеро вищі за заробітки попереднього  Від 70 до 220 тисяч: зарплати нового Кабміну вп’ятеро вищі за заробітки попереднього

За даними Кабінету міністрів, зарплата Скалецької у жовтні складала понад 22 тисячі гривень, у листопаді – майже 35 тисяч гривень. Найбільше вона отримала у грудні: разом з надбавкою у сумі 34 тисячі гривень та премією (понад 60 тисяч гривень) зарплатня складала 95 тисяч гривень.

Міністр – це така сама людина, яка ходить в магазин, платить за бензин і хоче купити дітям одяг. Нічим ми не відрізняємося від інших, при цьому відповідальність, яку від нас вимагають всі громадяни – велика,
– прокоментувала Скалецька.

У січні розмір оплати праці урядовців ще не прив’язували до розміру середньої зарплати в Україні. Тобто за січень міністерка отримала понад 46 тисяч гривень разом з премією. За новими правилами зарплати у Кабінеті міністрів нарахують уже за лютий 2020 року.

Комментировать

Нажмите для комментария