Новини

Зоряна Скалецька: «До програми медичних гарантій включено 27 пакетів медичних послуг»

Міністр охорони здоров’я повідомила, що цього року до програми медичних гарантій включено 27 пакетів медпослуг, при цьому коштів на їх забезпечення населенню виділено більше.

«На сьогодні у програму медичних гарантій включено 27 пакетів медпослуг – все, що надавалося і раніше, але коштів виділили більше, ніж у попередні роки на фінансування медичних закладів. Найбільш критичні для збереження життя і здоров’я види допомоги – інсульти, інфаркти, онкологія, пологи, неонатальна допомога новонародженим – оплачуватимуться за підвищеним тарифом», — сказала Скалецька.

Вона додала, що МОЗ розраховує побачити позитивний результат у багатьох ситуаціях, які були критичними, вже наприкінці квітні — на початку травня.

За яким тарифом надаватиметься амбулаторна вторинна та третинна допомога дорослим та дітям

Як відомо, на Програму медичних гарантій у бюджеті передбачено 72 млрд грн. Програма медичних гарантій включає в себе безоплатне надання населенню амбулаторної допомоги, стаціонарної допомоги, реабілітації, паліативної допомоги. Також в ПМГ включена реімбурсація ліків.

На рівні вторинної допомоги урядом виділено чотири пріоритетні напрямки, які будуть оплачуватися лікарням за підвищеним тарифом: лікування інсультів, лікування інфарктів, допомога при пологах, неонатальна допомога.

Комментировать

Нажмите для комментария