Новини

Зміни в медосвіті: Гройсман розповів про реформи в роботі медуніверситетів у 2019 році

У МОЗ повідомили, що в Кабінеті міністрів України затверджено Стратегію розвитку медичної освіти. З наступного року має запрацювати новий Єдиний державний кваліфікаційний іспит, а відбір до медичних університетів стане більш жорстким.

«Згідно зі стратегією, вже в 2019 році змінюються умови вступу на медичні спеціальності: щоби вступити на «Стоматологію», «Медицину» та «Педіатрію», абітурієнти мають набрати 150 балів ЗНО з профільних предметів, а для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» — 130 балів. Також введено новий перелік конкурсних предметів: окрім української мови, для спеціальностей “Охорони здоров’я”  профільними предметами є біологія або хімія (другий конкурсний предмет), фізика або математика (третій конкурсний предмет). Нові умови дозволять відбирати в університет кращих абітурієнтів», — повідомляють у прес-службі МОЗ України.

МОЗ повідомило в яких областях реформують екстрену медичну допомогу та що чекає медиків

Окремо у МОЗ повідомили щодо термінів проведення ЄДКІ, який мають скласти всі студенти магістратури у 2019 році. Основна відміна нового іспиту від старих полягає в тому, зо перевірятимуться не тільки теоретичні знання, а й практичні навички. У відомстві наполягають, що це унеможливить корупцію і сприятиме випуску з закладів вищої освіти кваліфікованих лікарів

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook