Думки вголос Є думка

Коли звернуть увагу на медичних працівників? Коли на вулицю вийдуть чи поїдуть з країни?

Підвищення кваліфікації лікарів_медпросвіта
За тотальною оманливою пропагандою міністерства, голосу фахівців не чути, медичну професійну спільноту влада цинічно ігнорує.

Працівники медичної галузі вкрай незадоволені процессами, що відбуваються в відчизняній медицині.І скльки б реформатори не обіцяли «цукерок» в майбутньомк, сьогодняшній стан галузі і становище медичних працівників стає все більш складним і вже, навіть, нестрепним.

Недостатній рівень фінансування галузі, недолуге реформування швидкої, зрівнялівка в зарплаті, низький рівень оплати праці — це не повний перелік претензій, які є в медпрацівників до уряду та ВР.

Враховуючи вищезазначене, Профспілка медичних працівників України закликала представників галузі підтримати акцію протсту.

Профспілка медпрацівників України визначила дату Всеукраїнської акції протесту

Одна із вимог — «не допустити руйнації і комерціалізації системи охорони здоров’я, зберегти кадровий потенціалу галузі, забезпечити конституційне право громадян на доступну та якісну медичну допомогу».
З листом щодо підтримки акції представники Профспілки звернулись до О. Мусія.

Народний депутат відповів, що він щиро підтримує протестні акції, бо , на його думку, влада цинічно ігнорує думку медичної спільноти, впроваджуючи реформи, що сприяють руйнації галузі.

О. Мусій вважає, що влада навмисне блокує проукраїнські проекти законів, «проштовхуючи натомість казна-що».  Тому спільний свідомий виступ представників медичної галузі є шансом, що влада прислухаєтьсядо голосу фахівців.

«Медики вкрай терплячі. Наша професія зобов’язує. Але витримати загрозливі експерименти МОЗівських зайд, медична громада вже просто не в силах! За тотальною оманливою пропагандою міністерства, голосу фахівців не чути, медичну професійну спільноту влада цинічно ігнорує. Що ж, доведеться говорити всім разом і голосно. ДЯКУЮ, шановні колеги, за ваш крок. Як завжди, я підтримую вас. І не лише на вулиці в історичні для України моменти, у Медичній службі — на Майданах, а й зараз на посаді парламентаря. Альтернатива урядовому невігластву є — ми в профільному Комітеті напрацювали справді проукраїнські проекти законів, які умисне замовчують і блокують ухвалення, проштовхуючи натомість казна-що. Звісно, я вийду з вами, адже зламати можна лише тих, хто не чинить опору!», — написав Олег Мусій на своїй сторінці в ФБ.

Сімейна медицина не винна, що державний корабель льотає як коза не привязана

Комментировать

Нажмите для комментария