Новини

Життя на 3 200 гривень – зарплата медпрацівника найнижча в Україні. Фото платіжок та коментарі

Гроші_паперові купюри_Медпросвіта

Ще на початку літа голова Центру зайнятості повідомив, що лікарі, медсестри та викладачі отримують найнижчу зарплату в Україні. Платіжки медпрацівників тому доказ!

Ми не вперше публікуємо платіжки медичних працівників державних закладів охорони здоров’я. Це складне питання якому необхідно приділяти особливу увагу, адже з великих крісел керівництво Кабінету Міністрів України постійно розповідають про зростаючі зарплати лікарів!

А реалії насправді такі:

Зауважимо, що багато медиків працює в галузі багато років, має великий стаж. Цікаво тут також те, що за останні 5 років заробіток медпрацівників фактично не змінювався, не дивлячись на зміни офіційної мінімальної зарплати по країні, адже медики працюють за тарифною сіткою, яку просто ігнорують в уряді.

Звичайно за результатами реформи представники Кабміну та МОЗ обіцяють медикам солодке життя, зарплату по 20 000 гривень, аале пізніше, коли реформа буде повністю завершена. Ця норма вже прописана у змінах до законодавства, але дочекаються нової зарплатні не всі. Поступово медики їдуть працювати до сусідніх країн.

Ковтонюк: Зарплата лікаря залежить від головного лікаря та місцевої влади

Комментировать

Нажмите для комментария