Новини

Жінка народила дівчинку з ембріону, який було заморожено 24 роки тому

Мешканка штату Теннесі, США, народила дівчинку з ембріону, який пожертвували та заморозили 25 років тому, в жовтні 1992 року.

За офіційними даними, станом на сьогоднішній день цей ембріон знаходився в замороженому стані найбільший термін з усіх заморожених ембріонів, які вдалося успішно підсадити жінкам.

Героїня американських новин Тіна Гібсон не могла зачати дитину зі своїм чоловіком через кістозний фіброз, на який він хворіє. У пошуках варіантів розв’язування цієї проблеми батьки новонародженої Емми звернулись до Національного центру пожертвувань ембріонів в Ноксвілі та погодились прийняти заморожений ембріон.

Дівчинка народилася з вагою 2 850 грам та зростом приблизно 51 сантиметр. Батьки надзвичайно щасливі такому подарункові долі, а лікарі вже готові прийняти наступних пацієнтів, які вирішаться на запліднення замороженим ембріоном.

«Емма – просто чудова. Я гадаю, що вона виглядає прекрасно, особливо після стількох років заморозки», — коментує батько дитини Бенджамін Гібсон.

Прокоментував ситуацію також медичний директор Національного центру пожертвувань ембріонів Джефрі Кінан: «Це заклик до роздумів всім парам, в яких є ембріони в довгостроковому зберіганні, щоб розглянути цей життєстверджуючий варіант для своїх ембріонів».

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook