Новости

Згідно даним Укрстата, середній розмір зарплат медиків майже найнижчий в Україні

Підвищення кваліфікації лікарів_медпросвіта

Зарплатні менші ніж у медиків в Україні отримують лише працівники співробітники почтових служб – 4 293 грн. У працівників галузі охорона здоров’я 4 908 грн.

Поки вчителям прем’єр Володимир Гройсман анонсував підвищення зарплат на 25 відсотків, а це означає, що вони в середньому отримуватимуть 7 740 гривень, медики чекають 2019 та 2020 років. Цього року Уряд України вирівшив зробити ставку саме на працівників освітньої галузі.

Експерти, жартуючи, повідомили, що мабуть вчителів в Україні сьогодні набагато більше зосталось, якщо у передвиборчий рік їм зарплатню піднімають, а працівникам галузі охорони здоров’я – ні. А якщо без жартів, то це пов’язано з тим, що міжнародні кредитори поки що бачать більше потенціалу у освітній реформі, яку прийняли у вересні. Тому, щоб зацікавити спеціалістів реалізовувати реформу – ставку роблять саме на них.

Кожен сам за себе: пацієнти за покращення лікування, та проти зарплатні лікарів

Для медиків, в свою чергу, реформа навіть поки що не починалась. Навіть прийнятий законопроект №6327 все ще не підписаний, та не вступив в силу. При цьому, на розгляді у другому читані знаходяться ще два законопроект – 6604, який дасть фінансування для реформи та 7117 – реформа сільської медицини від президента.

В МОЗ розповіли в який термін будуть підвищені зарплати лікарів та медсестер

Тим не менш, в МОЗ чекати Уряд не бажають і вже зараз залюбки розповідають про світле майбутнє медичних працівників. Якщо всі закони підпишуть та підзаконні акти наберуть чинності – з 2020 року зарплатня лікаря в середньому становитиме більше 18 тисяч гривень.

Комментировать

Нажмите для комментария

Здравствуйте,
Выйти

Мы на Facebook