Новини

Зеленскький веде перемовини з Супрун?

У. Супрун була запрошена на зустріч з представниками ЗЕ-команди, на якій обговорювалось майбутнє реформи медицини.

Про це розповіла пані Супрун, зазначивши, що на зустрічі «обговорювали ідею, щоб трансформація тривала далі». «Це в оснозвному зміст наших розмов: що треба робити, щоб вона далі тривала «, — розповіла в.о. міністра.

За словами Супрун, під час зустрічі не торкалися теми її майбутнього в новому уряді.

«Щодо нового уряду — я думаю, що це питання до представників Офісу Президента і партії» Слуга народу «, тому що вони ті, хто формує новий уряд», — пояснила в.о. голови МОЗ.

Нагадаємо, 5 лютого Уляні Супрун тимчасово заборонили виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я. Заборона була накладена в рамках позову народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука та діяла до остаточного рішення суду. У той же час в соцмережах з’явився хештег «ПідтрімуюСупрун».

Згодом в суді пояснили, що прийняли таке рішення в зв’язку з тим, що Супрун «занадто довго була виконуючим обов’язки «, а також має два громадянства — українське та американське, що заборонено законом. Кабінет міністрів України подав апеляцію на це рішення. 14 лютого суддя Окружного адміністративного суду вирішив скасувати рішенняп про відсторонення Супрун на час судового розгляду основної справи за позовом нардепа Ігоря Мосійчука, Уляна Супрун зможе працювати як виконуючий обов’язки міністра.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook