Вибір редакції Новини

Зеленський офіційно відправив міністра охорони здоров’я з карантину у відставку

Вчора у Верховній раді розглядались кадрові питання у Кабінеті міністрів. Окрім очільника уряду Олексія Гончаренко у відставку відправили і Зоряну Скалецьку.

Ексміністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька вважає, що МОЗ має очолити людина, яка продовжить курс на зміни в системі охорони здоров’я.

«Верховна Рада своїм рішення 4 березня відправила у відставку склад Кабінету Міністрів, в якому я мала честь працювати. Особисто для мене головним питанням є не посада, а продовження реформ в Україні. Зокрема, найважливішої та найскладнішої з них – реформи системи охорони здоров’я. Тому для мене надзвичайно важливо, щоб на цю посаду була призначена людина, яка відстоюватиме продовження зміни в нашій системі. Адже ця реформа є неминучою та вкрай необхідною як елемент національної безпеки, як гарантія збереження здоров’я українців», — написала Скалецька у Facebook.

Т.в.о.голови НСЗУ: Фінансування служби екстреної медичної допомоги збільшується на 800 мільйонів грн»

Вона зазначила, що за пів року роботи вдалося підготувати лікарні та провести перший етап контрактування лікарень для надання медичної допомоги. Також, за її словами, вдалося досягнути суттєвого прогресу в окремих галузях: це, передусім, трансплантологія, вакцинація, екстрена допомога, розроблено стратегію подолання онкологічних захворювань.

Вона подякувала Президенту та своїй команді: Андрію Семиволосу, Віктору Ляшку, Дмитру Ковалю, Дмитру Луферу, Ірині Шевченко.

Теги

Комментировать

Нажмите для комментария