Новини

Заст. голови фракції БПП Березенко: «Не важливо, хто далі очолить МОЗ»

Уляна Супрун_Медпросвіта

Народний депутат від БПП Сергій Березенко пояснив, що кандидатура Супрун на пост міністра не прив’язана до медреформи і пост може зайняти інша людина.

«Я би не прив’язував Уляну Супрун до медичної реформи, як її невід’ємну частину. Головне, що і вона так думає», — заявляє заступник голови фракції БПП.

Мавр сделал свое дело? Супрун может покинуть пост сразу после принятия реформы

Навіть, якщо реформу вдасться прийняти, це не означатиме, що кандидатура Супрун буде схвалена на пост міністра охорони здоров’я. Фактично, вона вже виконала свою роботу і довела реформу до голосування. На пост міністра може обрана інша людина. Втім, Березенко впевнений, у разі ухвалення законопроекту про «Державні гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» №6327, обернути процес реформування буде вже неможливо.

«Хто б не прийшов, він вже не зможе обернути процес в зворотному напрямку», — впевнений Березенко.

Підкреслимо, що для ухвалення кандидатури Супрун на пост міністра впродовж року так і не знайшлось голосів. За весь цей час до Кабміну було направлено щонайменше 5 запитів до подання на розгляд у Верховну Раду кандидатів на пост міністра охорони здоров’я.

Полноценного министра здравоохранения пока не увидим. «Консультации» продолжаются

Не має голосів для ухвалення кандидатури на пост міністра Супрун і зараз. Окремо треба додати, що у випадку офіційного призначення когось іншого, вірогідніше за все своїх постів у МОЗ позбавлять також заступників Лінчевського та Ковтонюка.

Комментировать

Нажмите для комментария