Новини

Зарплати медсестер та фельдшерів буде закладено в тариф надання спеціалізованих медпослуг

Врачи_Медпросвита

За даними з офіційного порталу МОЗ України, фінансування на зарплати медпрацівників, у томи числі середнього та молодшого медперсоналу.

«Вартість роботи усіх медичних працівників, які беруть участь у наданні медичної послуги, буде закладена в тариф надання спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної послуги. НСЗУ сплачує кошти за надані послуги напряму медичному закладу, а той, у свою чергу, оплачує з цих грошей роботу медичних працівників — медичних сестер, фельдшерів тощо», — йдеться в поясненнях до медичної реформи на офіційному сайті відомства.

Необхідно відокремити медичних сестер, які працюють з лікарями первинної ланки – сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами. Вони мають отримати збільшену заробітну плату за рахунок підписаних їх колегою декларацій з пацієнтами, після затвердження керівництвом медичного закладу нової тарифної сітки та підписання нового трудового договору між персоналом та закладом.

Цікаво, що за попередніми повідомленнями МОЗ України, медсестри, які працюють з приватним сімейним лікарем, в разі підписання максимальної кількості декларацій з пацієнтами, мали б отримувати 10-13 тисяч гривень.

В МОЗ розповіли в який термін будуть підвищені зарплати лікарів та медсестер

Поки ж за останнім повідомленнями відомства про результати медреформи на первинці, збільшену зарплату в деяких регіонах України отримали тільки лікарі первинки – до 17 800 гривень.

МОЗ опублікувало заробітну плату лікарів-спеціалістів, яку вони отримуватимуть після реформи

Комментировать

Нажмите для комментария