Новини

Зараз ліцензія лікаря за 4 000 грн. Але зміни йдуть до кращого

На цей час ліцензію в основновму отримують лікарні і всі по ній працюють.Отримати її може кожен. На зараз, за 4 000 грн її вам оформлять юристи. Так, зараз можно за гроші. Проте зміни йдуть.

Якщо поблукати по юридичним сайтам, можна побачити десятки об’яв стосовно ліцензій лікаря. «Професійні юристи допоможуть отримати ліцензію всього за 4 000 грн!» Копійки здавалося б! Але у цієї ліцензії є один дуже важливий мінус. Вона, як би мовити, загальна. Вона потрібна, та вона не про що. В першу чергу вона була інструментом для заробітку на лікарях, які вірять у себе і розуміють, що приватна медицина може давати непоганий дохід.

Так от, ви просто подаєте документи за переліком юридичній компанії, а вона вже за протягом пари тижнів все гарненько оформлює. Ви платите гроші і голова в вас не болить.

Проте, чесність дійсно перемагає сьогодні у МОЗ

Ліцензії лікарі будуть отримувати доказуючи свій професіоналізм, знання, та бажання працювати.

Ось що каже про майбутнє ліцензування замміністра Лінчевський

«В цивілізованому світі саме колеги по цеху тобі дають право працювати, визнають одним зі своїх – а не якась там відсторонена комісія МОЗ чи обласного департаменту, де, у принципі, всі далекі від тих проблем, якими ти займаєшся.

На сьогодні таких асоціацій в Україні немає. Їхні статути не передбачають жодних повноважень для ліцензування.

Коли з’являться такі асоціації – ми делегуватимемо їм ці свої функції.

Коли це буде? Тут все залежить від самих лікарів – ми не можемо нікого підганяти.»

Ці так звані асоціації будуть кожного року запрошувати лікарів, де вони будуть доказувати що вони гідні отримати ліцензію. Хоча, може і не так часто. Термін ліцензії поки що невідомий. Вся ця процессія буде чимось схожа на підвищення кваліфікації.

Можливо навіть це все якось об’єднають з поїздками лікарів до НМАПО чи ХМАПО. Чому б і ні?

Час покаже все, проте зараз можно бути більш-менш впевненим в тому, що більше не знадобляться лікарям «рєшали» юристи при оформлені ліцензії лікаря.

 

Комментировать

Нажмите для комментария