Новини

Запрошуємо на Контрактову: Пінк Данс Руханка та превенція раку молочної залози

Жовтень – всесвітній місяць превенції раку молочної залози. Використовується так звана рожева символіка (Рожева стрічка, Рожеві заходи) для кращої впізнаваності події. Проводяться численні заходи з інформування про профілактику, можливості скринінгу, ефектівність лікування завдяки раньому виявленню. З боку медіа-простору залучається увага журналістів, блогерів, лідерів громадської думки задля широкого інформування населення. Цільовими групами для інформування розглядаються не тільки жінки, що відносяться до груп ризику (вік 40+, наявність родичів 1-ї лінії з діагнозом РМЗ), але і інші віково-гендерні групи, які впливають на рішення жінки пройти діагностичний скринінг.

Від імені Центра громадського здоров’я МОЗ України та Києвського Центра громадського здоров’я:

  • В рамках заявлених подій пропонуємо провести захід з фізичної активності «Пінк Данс Руханка» із залученням великої кількості  жінок різних вікових груп для виконання спільної танцювальної руханки навідкритому просторі, в публічному місці, для активної уваги містян.
  • В Києві пропонуємо зробити цей захід 13 жовтня, в суботу, локація – Контрактова Площа (між колесом огляду та Києво-Могилянською Академією), початок о 12-й, тривалість 1 година.
  • Партнери – мережа спортивних клубів «ФітКьорвс».  Партнери забезпечують декілька (2-4) танцювальних інструкторів, які керуватимуть руханкою та демонструють для учасниць танцювальні елементи. Також партнери забезпечують звуковий супровід події (бажано – саунд-мобіль) на час проведення події. В мережевих клубах партнери дають інформацію про подію, щоб залучити своїх клієнтів до участі.

Центр громадського здоров’я МОЗ України забезпечує інформаційних супровід події, організує партнерську підтримку «Рожевій Данс Руханці» з боку Патріотичної акції “Козацька Покрова”, яка проводиться в цей день паралельно на Контрактовій Площі. ЦГЗ МОЗ створює низку тематичних публікацій протягом цього тижня. Також публікує інформацію про партнерів з ціллю фокусування уваги про відданість партнерської групи задачам профілактики РМЗ серед населення.

Києвський Центр громадського здоров’я виступає партнером, забезпечує інформаційну підтримку через власні канали комунікації. Також просимо Київський ЦГЗ про офіціальний дозвіл на проведення події з боку КМДА.

Для Центрів громадського здоров’я доцільно запросити для участі медичні центри та заклади, які займаються інструментальною діагностикою. Для запрошених медичних партнерів подія стане точкою візуалізації бренда та можливістю зібрати контакти потенціальних клієнтів. Також МЦ можуть запропонувати особливі умови діагностики учасницяям Руханки, провести вікторину, розиграш своєї послуги. Це  сприятиме вищій увазі до події з боку містян.

Партнер Патріотична акція “Козацька Покрова”, підтримує наш захід інформаційно. Звязуюча ланка – «Сильні чоловикі дбають про своїх жінок. Попередимо або вчасно діагностуємо злу хворобу!»

 

Оргкомітет події публічної фізичної активності «Пінк Данс Руханка»

Ольга Донцова,
ЦГЗ МОЗ, o.dontsova@phc.org.ua

Олена Лукашевич, директор Києвського ЦГЗ, olena.lukashevych@kcphc.kmda.gov.ua

Владислав Сила,
ГО “Український центр новітніх технологій здоров’я”, fc.vladsila@gmail.com

Юлія Рафальська,
менеджер проектів мережі “ФітКьорвс”, yrafalska@gmail.com

Євген Квасков,
керівник оргкомітету Патріотичної акції “Козацька Покрова”, kami.eugen@gmail.com

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook