Дистанційне навчання

Запрошуємо на безкоштовний дистанційний курс «Здоров’я підлітків»

«Здоров’я підлітків»

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (ЦГЗ) оголошує про початок реєстрації на навчання у першому відкритому дистанційному курсі «Здоров’я підлітків». Курс розрахований на медиків, соціальних працівників та психологів

Слухачі курсу дізнаються про новітні медичні практики, методи психосоціального супроводу пацієнтів та особливості роботи з підлітками, зокрема:

 • про найбільш поширені проблеми здоров’я підліткового віку;
 • як кваліфіковано надавати допомогу, а також консультувати підлітків з питань сексуального та репродуктивного здоров’я, здорового харчування та інших аспектів здорового способу життя;
 • як законодавство регулює питання надання медичних послуг неповнолітнім;
 • чи потрібно інформувати батьків у кожному конкретному випадку звернення підлітка за допомогою;
 • як достукатися до підлітка.

Курс може бути корисним медичним працівникам первинної ланки – сімейним лікарям та лікарям-педіатрам, – вузьким спеціалістам вторинної ланки надання медичної допомоги, а також соціальним працівникам, психологам та усім охочим дізнатися про надання медичної та психосоціальної допомоги підліткам більше.

Дистанційний формат навчання допоможе підвищити компетенції у сфері підліткового здоров’я в зручний для слухачів час і за допомогою провідних фахівців галузі.

Щоб розпочати навчання, необхідно зареєструватися на сайті Центру в розділі «Дистанційне навчання». Якщо вам потрібна допомога з реєстрацією, скористайтеся інструкцією.

Після реєстрації ви отримаєте:

 1. Доступ до матеріалів курсу – відеолекцій, презентацій та завдань для самостійного опрацювання.
 2. Додаткові матеріали для поглибленого вивчення теми та її засвоєння.
 3. Сертифікат про успішне завершення навчання за умови виконання необхідного мінімуму. Сертифікат є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку.

Навчання та отримання сертифікатів є повністю безкоштовними.

Більше про курс «Здоров’я підлітків» читайте за посиланням.

Читайте рубрику: Новини МедПросвита| Територія пацієнта

  Ми на Facebook

  Найпопулярніше

  Вибір редакції