Новини

Запрошуэмо приєднатися до публічної дискусії про реформу охорони здоров’я в Україні

21 квітня о 16:00 почнеться  публічна дискусія «Реформа охорони здоров’я і адміністратично-територіальна реформа децентралізації управління: міфи і реальність»

Під час дискусїі будуть обговорюватися наступні теми:

  • Чи зможуть нові об’єднані територіальні громади реально вплинути на поліпшення доступності послуг охорони здоров’я на місцевому рівні?
  • Наскільки здатна фіскальна децентралізація посилити роль об’єднаних територіальних громад, щоб підвищити їх ефективність і роль у поліпшенні здоров’я місцевого населення?
  • Що потрібно зробити, щоб домогтися збалансованого підходу в управлінні охороною здоров’я в рамках адміністративної реформи? 
  • Як процеси реформи охорони здоров’я та органів місцевого самоврядування в Україні зможуть сприяти інтеграції України в Європейське співтовариство як рівноправного партнера?

Цей публічний захід  буде проводити Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні в рамках проекту «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку. У рамках окремої компоненти за цим проектом надається консультаційна допомога міністерствам й іншим органам державної влади України. Відтак, радник Міністерства охорони здоров’я України з питань фінансування охорони здоров’я Нінель КАДИРОВА буде вести цю дискусію.

Реєстрація учасників учасників відбувається виключно через сайти ceume.org.ua або ptp.ceume.org.ua. Для цього  необхідно увійти в свій особистий кабінет під логіном і паролем, як ви реєструвалися (якщо забули пароль — натисніть на нагадування). У особистому кабінеті в розділі «Список поточних заходів» виберіть ДИСКУСІЯ «РЕФОРМА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я І АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНА РЕФОРМА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ: МІФИ І РЕАЛЬНІСТЬ» і зареєструйтеся, заповнивши відповідну форму.

Умови участі в заході: попередня реєстрація обов»язкова 

На дискусії буде присутня Кадирова Н.А., лікар, магістр державного управління зі спеціалізацією в галузі взаємодії органів місцевого управління і самоврядування з органами управління охороною здоров’я.

Вона більше 10 років працювала першим заступником генерального директора Фонду обов’язкового медичного страхування Киргизької Республіки, потім більше 5 років в Казахстані менеджером проекту Світового Банку «Передача технологій та проведення інституційної реформи у секторі охорони здоров’я Республіки Казахстан».

Вона має великий досвід роботи з питань реформування систем охорони здоров’я країн Центрально-Азіатського регіону, включаючи питання фінансування, введення нових методів оплати постачальників, впровадження системи управління якістю, лікарського забезпечення на амбулаторному рівні. Є одним з розробників основних законопроектів в галузі охорони здоров’я Киргизької Республіки, включаючи розробку і впровадження Програми державних гарантій, механізмів відшкодування за ліки на амбулаторному рівні. У 2000-2015 рр. неодноразово залучалася як радник Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (Європейського, Тихоокеанського і Середземноморського регіонів), зробила внесок у фундаментальні публікації з питань фінансування охорони здоров’я ВООЗ, ЮСАІД).

Контактний тел. 050 3559511

Читайте також: В українському МОЗі визначили найголовніші завдання щодо реформи галузі на 2016 рік

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook