Новини

Залишки державної субвенції з бюджету Кабмін перенаправив на розвиток медицини в сільській місцевості

Кабмін_Медпросвіта

КМУ затвердив постанову, яка спрямовує залишки державної субвенції з бюджету на розвиток медицини в сільській місцевості, повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук у Telegram-каналі.

«Уряд ухвалив рішення, яке дасть змогу поліпшити надання медичних послуг у сільській місцевості більше ніж для 1 млн осіб. Суть постанови — в ефективному використанні залишків державної субвенції з бюджету, яку буде спрямовано на розвиток медицини в сільській місцевості», — написав він.

За словами Гончарука, за зазначені кошти розпорядники на місцях зможуть побудувати нові амбулаторії та закупити автотранспорт.

«Розпорядники коштів на місцях зможуть ефективно використовувати залишки субвенцій для добудови нових амбулаторій, а також докупити автотранспорт для амбулаторій, які вже працюють, і для тих, будівництво яких вже розпочато у попередні два роки», — написав прем’єр.

Пояснення МОЗ: як лікарю первинки розрахувати вартість послуг

Постанова передбачає, що у 2020 році обласні державні адміністрації за погодженням з Міністерством розвитку громад та територій та Міністерством охорони здоров’я зможуть розподіляти субвенції між проектами і заходами, повідомила прес-служба Мінрегіону.

Комментировать

Нажмите для комментария