Новини

Залишилось небагато: Заступника міністра охорони здоров’я Романа Ілика офіційно звільнили

Ілик_Медпросвіта

Подання у відставку з посади заступника міністра охорони здоров’я Роман Ілик подав на розгляд ще 25 червня. Рішенням Кабінету Міністрів його було офіційно звільнено з посади.

Таким чином на сьогодні в виконувачки обов’язків Уляни Супрун залишилось лише двоє офіційних заступників – Олександр Лінчевський та Павло Ковтонюк, які й зайняли керівні посади в Міністерстві охорони здоров’я ще у 2016 році разом з призначеною тоді на посаду в.о. Уляною Супрун.

Тоді рішучість нового керівництва відомства щодо реформ була переконливою, хоча й одразу вони зустріли спротив з боку представників деяких партій у Верховній Раді та експертів у медичній галузі. Щоб підбадьорити себе та громадськість навіть назвались командою  «пінгвінів з Мадагаскару» на честь анімаційних персонажів з популярного дитячого мультфільму.

Петиція до Кабміну щодо підвищення заробітної плати медичним працівникам

«Кабінет міністрів задовільнив його подання», — коротко прокоментувала рішення Кабінету Міністрів України в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому з посади заступника міністра охорони здоров’я також пішла Ольга Стефанішина, яка відповідала у відомстві за міжнародні закупівлі лікарських засобів та медичних виробів. Своє рішення вона пояснює виборами у парламенту у складі партії «Голос» Вакарчука.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції