Новини

В Україні заклади охорони здоров’я отримали понад 400 терміналів супутникового зв’язку Starlink

Заклади охорони здоров’я отримали Starlink

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що станом на початок листопада в Україні заклади охорони здоров’я отримали понад 400 терміналів супутникового зв’язку Starlink для безперебійного доступу до мережі інтернет, про це він розповів в ефірі національного телемарафону.

“Ми вже маємо понад 400 Starlink, вони передані до працюючих закладів охорони здоров’я. В першу чергу термінали передають прифронтовим закладам охорони здоров’я, для того, щоб вони могли працювати й з електронною системою охорони здоров’я і плюс мали доступ до інтернету” – розповів Віктор Ляшко.

За його словами, на сьогодні 100% медустанов, які надають стаціонарну допомогу, забезпечені дизельними генераторами на випадок перебоїв з електроенергією.

Забезпечити лікарні системами StarLink вдалося завдяки співпраці Міністерства охорони здоров’я з Міністерством цифрової трансформації.

Довідка: Starlink — це глобальна супутникова система, що дозволяє забезпечити швидкісний інтернет.

Раніше компанія SpaceX повідомила Міністерству оборони США про подальшу неможливість оплачувати роботу системи супутникового зв’язку Starlink в Україні.

З огляду на це в Пентагоні не відкидали залучення для роботи в Україні інших операторів супутникового зв’язку зі станціями Starlink, а не лише компанію SpaceX.

Засновник компанії SpaceX Ілон Маск заявив, що супутниковий інтернет для терміналів Starlink в Україні не вимкнули б, навіть якби Пентагон відмовився його фінансувати.

Згодом Маск вирішив не вимикати Україну від безкоштовного користування Starlink.

Комментировать

Нажмите для комментария