Новини

Закарпаття дочекалось вакцини проти кору від Угорщини, а не від МОЗ

иголка шприца_шприц_медпросвіта

Губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль  повідомив про гуманітарну допомогу від Угорщини у вигляді 8000 доз вакцин проти кору.

Одразу відзначимо, що про відсутність вакцин в області керівництво Закарпатської ОДА повідомило ще декілька днів тому. В Міністерстві охорони здоров’я пообіцяли, що в найближчий час партія вакцин буде відправлена до регіону, для подальшої боротьби зі спалахом кору. Нагадаємо, що Закарпатська область четверта за кількістю хворих на кір в Україні.

«10 000 вакцин, які Закарпаттю пообіцяло Міністерство охорони здоров’я, ми поки ще не отримали», — повідомляє губернатор області Геннадій Москаль.

Це вже не перший випадок, коли Закарпаття отримує необхідну гуманітарну допомогу від Угорщини, в той час, як керівництво МОЗ дає тільки обіцянки. Літом, коли в області були відсутні ліки для пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю на термінальній стадії, влада області зверталась до Уляни Супрун, але відповіді так і не отримали. Через затримки з запуском закупівельних кампаній, необхідні для Закарпаття ліки не були отримані вчасно. Але на допомогу прийшла Угорщина та надала необхідну кількість на кожного пацієнта, яких вистачило на місяць. Додаткові ліки область закупила за бюджетний кошт.

Губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль звинуватив Супрун у брехні

«При цьому Угорщина не є виробником вакцини, а закуповує її в інших країнах», — повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Поставку гуманітарної допомоги Закарпаття очікує в п’ятницю, 26 січня. Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді підтвердило поставку вакцин проти кору у розмірі 8000 доз.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook