Новини

Захворюваність на кір знов зростає в сімох областях України

Врач сложил руки_медреформа_медпросвіта

Згідно з повідомленням Центру громадського здоров’я МОЗ, за минулий тиждень на кір захворіли 843 особи, з них 473 дорослих та 370 дітей.

«Всього впродовж 15-ти тижнів 2018 року на кір захворіли 10 682 осіб – 4 076 дорослих і 6 606 дітей. З початку року від ускладнень кору померло восьмеро людей: шестеро дітей і двоє дорослих. Найбільше людей захворіло на кір у Івано-Франківській (1 925), Закарпатській (1 782), Одеській (1 295), Львівській (1 114), Чернівецькій (944) областях. Найменша кількість випадків захворювання спостерігається у Луганській (4), Херсонській (19), Чернігівській (21), Харківській (22) і Сумській (26) областях», — ідеться в повідомленні Центру громадського здоров’я.

Варто зазначити, що протягом минулих декількох тижнів спостерігалося зниження рівню захворюваності на кір, і хворіли переважно діти, а не дорослі. Експерти пов’язують ці зміни з тим, що хвороба поступово поширюється серед лікарів. Також було виявлено декілька випадків захворювання у військових частинах, де трохи важче ізолювати хворих.

Українці «експортують» кір в Польщу

Нагадаємо, що спалахи кору в Україні почалися ще наприкінці минулого року. Пік захворюваності спостерігався в січні та лютому. Згідно з рекомендаціями ВООЗ, в Україні необхідно у найкоротший термін збільшити безкоштовний доступ до вакцин проти кору для дорослих, особливо для медичних працівників, викладачів та вихователів у дитячих садках.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook