Новини

За яким тарифом надаватиметься амбулаторна вторинна та третинна допомога дорослим та дітям

Гроші_паперові купюри_Медпросвіта

МОЗ опублікувало  постанову Кабінету міністрів України, в якій прописані тарифи на надання спеціалізованої медичної допомоги за новою системою фінансування.

  1. Тариф на медичні послуги з амбулаторної вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги та/або медичної реабілітації та/або ургентної стоматологічної допомоги та/або планової стоматологічної допомоги дітям до 16 років (далі – АМД), передбачені специфікаціями, встановлюється як глобальна ставка на 9 місяців за готовність надати 100 послуг АМД, що розрахована на основі базової ставки на медичні послуги, яка становить 4 942,00 грн, до якої застосовуються коригувальні коефіцієнти.
  2. Коригувальні коефіцієнти залежно від складності наданої медичної послуги становлять:

а хірургічні втручання, проведені амбулаторно – 9,713;

за консультації, проведені амбулаторно – 1,000;

за стоматологічну допомогу – 0,186.

  1. Запланована вартість зазначених медичних послуг відповідно до Договору розраховується як добуток кількості медичних послуг, що містяться у заяві згідно з даними Звіту, базової ставки на медичну послугу з урахуванням відповідних коефіцієнтів.
  2. Вартість медичних послуг з АМД, на місяць за кожним Договором розраховується як 1/9 від запланованої вартості зазначених медичних послуг відповідно до Договору, заокруглена до другого знаку після коми.

Вартість медичних послуги з АМД за останній місяць за кожним Договором розраховується як різниця між запланованою вартістю послуг відповідно до Договору та сумою вартості медичних послуги з АМД за періоди до 1 числа останнього місяця.

Які стаціонарні медичні послуги надаватимуть лікарні в рамках пакету гарантованих медпослуг

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook