Новини

За виділені 186 мільйонів гривень МОЗ зможе відправити на закордонне лікування лише 47 пацієнтів

Пикет_МОЗ

Якщо трохи раніше 203 млн вистачило на 74 особи, то зараз за 186 млн відправлять за кордон лише 47 пацієнтів.

Перш за все нагадаємо, що наразі в черзі перебуває сумарно 119 українців, яким необхідне лікування за кордоном. Декілька тижнів тому в.о. міністра Уляна Супрун та її замісник Олександр Лінчевський дали обіцянку, що до кінця року відправлять на лікування кожного, хто зараз перебуває в черзі.

Після засідання Комісії МОЗ України з питань направлення на лікування за кордон під головуванням заступника міністра охорони здоров’я України Олександра Лінчевського стало відомо, що коштів у розмірі додаткових 186 мільйонів гривень, виділених за законопроектом номер 6600, вистачило лише на 47 осіб. Про це повідомила секретар комісії, яка вже після засідання вийшла до батьків хворих, що очікували під міністерством.

Пізніше Олександр Лінчевський розповів ЗМІ, що коштів вистачило саме на таку кількість людей. Про деталі рішень комісії він не розповсюджувався.

Батьки, які залишились за бортом по державній програмі, хочуть відстояти свої права та змусити очільників МОЗ виконати свою обіцянку. Вони продовжуватимуть стояти під міністерством, доки не отримають гарантійні листи оплати за лікування.

Дехто з батьків вже пригадав, що коштів у розмірі 203 мільйонів гривень, які МОЗ отримало ще на початку року, вистачило на 74 особи, в числі яких було 34 дитини, тоді як зараз майже рівнозначної суми вистачило на практично вдвічи меншу кількість пацієнтів. Тепер вони вимагають від Комісії МОЗ роз’яснень щодо того, як вони розподіляли кошти.

Комментировать

Нажмите для комментария