Новини

За поточний рік медичну допомогу отримали понад 320 тис. внутрішньо переміщених осіб

4 листопада 2015 р. на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Міністерство охорони здоров’я надало звіт щодо організації та надання необхідної медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам та їх забезпечення лікарськими засобами у 2015 році.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я Віктора Шафранського, станом на 29 жовтня цього року за медичною допомогою з числа тимчасово переміщених осіб звернулося понад 320 тисяч осіб, з них 212 тисяч дорослих та 112 тисяч дітей. За цей час було госпіталізовано 47 тисяч дорослих та 26 тисяч дітей. Для забезпечення тимчасово переміщених осіб лікарськими засобами МОЗ було розроблено та подано на затвердження уряду два розпорядження про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету, а також розпорядження про перерозподіл обсягу медичної субвенції для Донецької та Луганської областей.

«МОЗ організувало понад 3 тисячі виїздів до місць організованого розміщення переселенців, були проведені бактеріологічні аналізи, здійснено проби готової їжі та продуктів харчування. За даними санітарно епідеміологічної служби протягом 1-3 кварталів поточного року епідемічних ускладнень у місцях компактного проживання тимчасово-переміщених осіб не зареєстровано», — зазначив заступник Міністра

Комментировать

Нажмите для комментария