Новини

За останній тиждень рівень захворюваності на кір знизився на 20%

Кількість випадків кору серед населення наприкінці літа трохи знизилось. В період з 13 по 19 серпня зареєстровано лише 615 випадків по всій Україні.

Необхідно зазначити, що впродовж всього 2018 року в середньому за тиждень по всій Україні реєструвалося майже по 1 000 випадків захворюваності на кір. При цьому, у МОЗ офіційно заявили, що мови про епідемію кори йти не може, в Україні реєструються виключно спалахи.

Загалом майже за 8  місяців 2018 року в Україні офіційно зареєстровано 29444 випадків захворювання, з них 17424 серед дітей, при цьому від ускладнень померло 13 осіб.

Окремо зазначимо, що кампанія з вакцинації проти кору розпочалась ще наприкінці 2017 року, а нові партії вакцини поступили через закупівельні міжнародні організації до України вже в лютому. Таким чином запасів вакцини проти кору мало б вистачити щоб повністю запобігти розповсюдженню захворювання серед дітей.

МОЗ: Кількість померлих від ботулізму у 2018 році сягнула 7 осіб

Наразі ж Україна почала закуповувати і вакцини для дорослих за кошти з держбюджету але виключно для певних груп ризику – медичні працівники, немедичні працівники закладів охорони здоров’я, працівники освітніх установ, студенти та працівники правоохоронних органів. Всі вони мають можливість зробити щеплення проти кору безкоштовно.

З 1 вересня невідкладну допомогу в Києві можна буде викликати через 103

Комментировать

Нажмите для комментария