Новини

За медичну реформу можуть проголосувати вже в четвер

врач_записывает_на_бланке_ручкой_медпросвіта

Урядовий законопроект №6327 від МОЗ, який пройшов майже 1 000 правок, безліч скандалів та критики можуть прийняти вже на цій неділі.

У випадку, якщо його буде схвалено в цілому, за планом реформ, з 1 січня 2018 року українці більше не будуть прив’язуватись до лікарів за місцем реєстрації та будуть заключати з ними договори. Зміни в першу чергу стосуються первинної ланки.

«Я сподіваюсь, що в четвер на наступній пленарній неділі законопроект №6327 буде проголосовано в цілому», — заявляє член Комітету з питань Верховної Ради Сергій Березенко.

Згідно змінам в цьому законопроекті, безкоштовними залишаться лише первинна, екстрена та паліативна медична допомога. У випадку, якщо пацієнт звертається до лікаря-спеціаліста напряму, то його послуги будуть платними, адже він не має направлення від сімейного лікаря, терапевта чи педіатра.

Також будуть запущені переліки гарантованих державою медичних послуг та медикаментів (безкоштовних), та перелік платних медичних послуг. Обидва переліки будуть створюватись з рахунку рівня фінансування медичної галузі на поточний рік

Комментировать

Нажмите для комментария