Новини

За 5 тижнів кампанії «Лікар для кожної сім’ї» підписано понад 3 млн декларацій

МОЗ_Медпросвіта

Міністерство охорони здоров’я України повідомило, що у системі eHealth вже офіційно зареєстровано понад 3 мільйони декларацій між лікарем та пацієнтом.

Продовжує лідирувати у підписній кампаній Харківська область, де вже підписано більше 370 тисяч декларацій. Друге місце займає столиція, тільки у Києві підписано 305 тисяч декларацій. Далі йде Вінницька область (275 тисяч), Дніпропетровська (258 тисяч) та Донецька (понад 250 тисяч).

МОЗ надало рекомендації медикам щодо обрання свого сімейного лікаря

«Основа успіху кампанії «Лікар для кожної сім’ї» — відповідальне ставлення місцевої влади до оснащення закладів первинної медичної допомоги. Саме вони мають забезпечити медзакладам підключення до інтернету, комп’ютери для приєднання до електронної системи охорони здоров’я та принтери й папір для підписання декларацій. Неприпустимим є стягнення коштів з пацієнтів у вигляді продажу бланків декларацій або абонентної плати за обслуговування», — йдеться в повідомленні прес-служби МОЗ України.

Окремо в Міністерстві повідомляють, що в системі eHealth для підписання декларації доступно уже 19 952 лікарі, які працюють у 1170 закладах перинної медичної допомоги.

Директор НСЗУ: Медзаклади вторинного і третинного рівня готуються до реформи

«Підписувати декларації можна з сімейними лікарями – їх обрали вже 73% пацієнтів, які підписали декларації, терапевтами – 15%, педіатрами – 12%. Найбільш активно обирають лікарів українці віком 40-64 років», — повідомляють у відомстві.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook