Новини

За 2018 рік в Україні зафіксовано дві смерті від малярії

Хворіють на малярію туристи, які частенько мандрують по екзотичним країнам. У двох пацієнтів малярію діагностували надто пізно, ще дев’ятьох вдалось врятувати.

Як повідомляє сюжет ТСН, один з хворих на малярію хворів вже дві – Кумар студент з Індії, який вперше захворів малярією ще в своїй країні, а вже в Україні в нього стався рецидив. При цьому, він не несе загрози для оточуючих хоча б через те, що малярія передається через укуси комарів.

У сюжеті також наводять приклад мандрівника Юрія. Він часто мандрує саме по екзотичним країнам, а захворів, вірогідніше за все на Мадагаскарі. Під час мандрівки в нього серйозно підвищилась температура, була слабкість, він почав лікування. При цьому зазначає, що не міг як слід підготуватись до мандрівки через те, що профілактичні таблетки проти малярії в Україні просто незареєстровані, навіть при тому, що вакцини проти цього захворювання не існує.

Кір в Україні: З початку року зафіксовано 20 553 випадки захворювання

Необхідно зазначити, що в середньому щорічно малярією в Україні хворіє від 5 до 10 осіб. Більшість з них перебували в екзотичних країнах під час відпустки, а вже після повернення в них діагностували захворювання та починали лікування.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook