Новини

З травня 2019 р. ведення запису в електронній системі для лікарів буде обов’язковим.  

Врач сложил руки_медреформа_медпросвіта

З травня 2019 р. ведення запису візиту пацієнта в електронній системі охорони здоров’я для лікарів буде обов’язковим.

Пацієнту не потрібно додатково реєструватися для того, щоб інформація про візити до його сімейного лікаря, терапевта або педіатра, починаючи з березня, фіксувалася в електронній системі охорони здоров’ я. Якщо ви ще не обрали свого лікаря, саме час це зробити. Адже трансформація системи охорони здоров’я триває, і все більше інструментів переходять в електронний формат. Наприклад, у квітні ліки за програмою «Доступні ліки» можна буде отримати тільки за електронним рецептом.

Нагадуємо, що МОЗ України повідомило, що з 1 березня 2019 р. в Україні в тестовому режимі в електронній системі охорони здоров’я запрацювала електронна медична картка.

Працювати з електронною медичною карткою розпочинають сімейні лікарі, терапевти та педіатри тих медзакладів, які підключені до електронної системи охорони здоров’я та мають контракт з Національною службою здоров’я України (НСЗУ).

На першому етапі до системи  будуть вносити лише дані про звернення пацієнтів з використанням сучасної міжнародної класифікації кодування ICPC-2.

Що таке ІСРС-2 і навіщо воно потрібно

Зараз пацієнти не зможуть особисто зайти в свою електронну медичну карту, але у планах є і запуск персонального кабінету пацієнта.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook