Новини

З 24 мільярдів гривень Уряд витратить на медицину лише 380 мільонів субвенції на зарплати медиків

Врачи_Медпросвита

Підвищення зарплатні лікарі цього року не дочекаються. У планах МОЗ та профільного комітету було отримання 3 мільярди грн субвенції на зарплати лікарів. Та цього року зрівнялівка залишиться

Як повідомляє зам. Голови Комітету з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко, Уряд направить лише 380 млн гривень субвенції на заробітну плату медичним працівникам України. «Отже, гроші на ЗАРПЛАТИ МЕДИКІВ СКОРОТИЛИ майже ВДЕСЯТЕРО, до 380 мільйонів….», — каже нардеп Сисоєнко.

Відмітимо, що за словами народної обраниці, Уряд ще за добу до голосування у парламенті повідомив, що з 3 мільярдів, які вимагали у профільному комітеті, та було омовлено в.о. Уляною Супрун декілька місяців тому, повідомили, що нададуть лише 400 мільонів гривень.

Та за добу, зі слів Сисоєнко, десь загубилось ще 20 мільонів.

На лікування українців закордоном за позаплановою субвенцію з держбюджету виділено лише 10 мільонів гривень при черзі у 93 особи, зареєстрованих у МОЗ України. А дофінансування Академії медичних наук, які на цей час активно скорочують висококвалфікований персонал через брак коштів на заробітні плати, становить лише 500 мільонів гривень, в той час, як просили що найменше 1,6 мільярдів.

«Отже, потребами охорони здоров’я знову знехтували!! 
 Україна є єдиною державою, яка економить кошти на самому цінному- на здоров’ї своїх громадян!!!», закінчує своє повідомлення Ірина Сисоєнко.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook