Новини

З 2019 року розпочнеться реформа вторинки та третинки… в окремо взятій області

Міністерство охорони здоров’я України планує в 2019 році розпочати проект із реформування вторинної та третинної медичної допомоги у рамках реформи фінансування системи охорони здоров’яв в одній області — Полтавській . Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

«У 2019 році ми проводитимемо пілотний проект у Полтавській області, щоб подивитися, яка структура послуг, які лікарні які послуги надають, щоб до 2020 року прийняти виважене рішення на основі об’єктивних даних», — сказав він в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

П.Ковтонюк уточнив, що йдеться про формування пакета послуг стаціонару і тарифів, за якими лікарня буде забезпечена в наявних фінансових можливостях держави.

За його словами, реалізація пілотного проекту буде передбачена в держбюджеті 2019 рік. Порядок реалізації пілота буде затверджено постановою Кабміну після прийняття держбюджету.

Він також нагадав, що у 2020 році в лікарнях (вторинна і третинна меддопомога) буде впроваджено новий механізм фінансування за принципом «гроші йдуть за пацієнтом».

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook