Новини

З 1-го грудня 2015 року за підтримки компанії ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна (ГСК) розпочав свою роботу унікальний інформаційно-сервісний сайт «Мої щеплення»

Метою сайту є підвищення рівня обізнаності населення України про цінність вакцинації. Компанія ГСК підтримує інформаційні кампанії, метою яких є підвищення рівня знань у сфері вакцинопрофілактики. Якщо Ви звикли користуватися достовірними джерелами інформації для прийняття важливих рішень щодо здоров’я Ваших близьких та хочете розібратись, вакцинуватися чи ні, впорядники сервісу запрошують Вас відвідати сайт «Мої щеплення».

«Ми впевнені, що кожен знайде відповіді на важливі питання щодо вакцинопрофілактики та матиме змогу ознайомитися з цікавими фактами, що розвінчують найбільш розповсюджені міфи про щеплення, історіями відкриття інфекцій та вакцин проти них, календарями вакцинації різних країн світу та з іншим», – прокоментував запуск нового онлайн ресурсу Серкан Ягджіоглу, регіональний генеральний директор ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна та регіону Білорусь, Молдова, Вірменія.

На сайті розміщено інноваційний електронний калькулятор «Персональний календар щеплень». Ввівши лише дату народження дитини та відзначивши вже зроблені щеплення, калькулятор розрахує індивідуальний графік вакцинації дитини у віці від 0 до 18 років, який можна роздрукувати або переслати електронною поштою.

На сьогодні в Україні цей електронний калькулятор є унікальним інструментом, що дозволяє врахувати усі нюанси вакцинації малюка, навіть у разі несвоєчасного початку курсу або пропуску чергового щеплення за графіком. Для того, щоб скористатися інструментом для розрахунку індивідуального графіку вакцинації дитини та для отримання достовірної інформації у галузі профілактичної медицини, компанія ГСК запрошує відвідати сайт «Мої щеплення».

За матеріалами прес-релізу

Комментировать

Нажмите для комментария