Новини

Яку міру покарання отримав злочинець за напад на лікаря?

В Івано-Франківській обл. відбулося судове засідання на якому розглядалася справа про нанесення тілесних ушкоджень лікарю швидкої під час надання невідкладної допомоги.

Лікар швидкої допомоги привіз до лікарні постраждалу жінку для госпіталізації, разом з її супроводжуючими (чоловік та мити потерпілої). Під час оформлення документів на прийом хворого, лікарю задали декілька уточнюючих запитань, одним з яких стало питання про те, чи міряв лікар тиск хворій?. Лікар відповів, що міряв, але чоловік вважав, інакше і вирішив вступити з лікарем швидкої в бійку, після якої лікар отримав тілесні пошкодження. Після скоєного, справа про напад на працівника швидкої потрапила до суду.

Під час судового засідання чоловік детальним чином розповів суду та присяжним, як все відбувалося:

«Побачивши, що дружині стало погано і вона почала втрачати свідомість. Хтось із працівників лікарні запитав лікаря швидкої допомоги, чи він міряв тиск дітям і дружині, на що він відповів, що поміряв. Проте, дружина та теща йому сказали, що лікар тиск не міряв, після чого він, будучи знервованим, підійшов до потерпілого та наніс йому удар в область грудей, від чого лікар присів. Він підняв крісло і хотів вдарити його, проте стримався. Більше ударів потерпілому не наносив. У скоєному розкаюється», — зазначається у документі.

Після детального допиту свідків, суд прийняв рішення та визнав чоловіка винним у скоєному злочині, передбаченого ст.125 ч.1 КК України. Покаранням для злочинця став рік виправних робіт з відрахуванням до державного бюджету 10% від заробітку.

Також суд прийняв рішення по відшкодуванню лікарю моральної шкоди в розмірі 25 000 грн та 3000 грн. на покриття витрат з наймання адвоката.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook