Новини

Якщо у керівника медзакладу закінчується контракт, МОЗ рекомендує призначити в.о.

врачи сложили руки на груди_медпросвіта

В Міністерстві обіцяють, що необхідний порядок призначення керівників ЗОЗ за конкурсом буде розроблений вже найближчим часом.

В МОЗ пояснюють, що наразі більш доцільно призначати Директорів ЗОЗ саме у статусі тимчасово виконуючих обов’язки. За оцінками керівництва медичної галузі, нові умови проведення конкурсу дозволять відсіяти нечесних на руку керівників, які вже багато років зловживають посадою для контролю над фінансовими потоками в медзакладах України.

Окрім того, в Міністерстві наполягають, що перед призначенням нових керівників бажано провести автономізацію медичних установ України. Справа в тому, що після переходу державного закладу у статус «некомерційне комунальне підприємство» планується значне зменшення фінансування з держбюджету через субвенції та перехід на фінансування від громад.

Закон про автономізацію медзакладів вступив в силу: відміна тарифних сіток та нові трудові договори

Тож сьогодні МОЗ остерігається  призначити керівників, які можуть просто не впоратись з новими правилами, що запрацюють офіційно до кінця 2018 року.

Нагадаємо, що Верховна Рада України прийняла останній необхідний законопроект для проведення медреформи в Україні. Протягом одного чи двох тижнів всі відповідні законопроекти будуть підписані президентом, а з 2018 року розпочнеться реформа галузі.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції