Новини

«Якщо ми хочемо підняти економіку в країні, будь-яка реформа має ефективно працювати і залучати кошти в державу» — Олександра Павленко

13 жовтня відбулася прес-конференція на тему: «Державно-приватне партнерство — важливий інструмент розвитку системи охорони здоров’я України» за участю Першого заступника Міністра охорони здоров’я України Олександри Павленко.

«Державно-приватне партнерство – важливий інструмент, який дасть можливість швидше розвиватися системі охорони здоров’я. На сьогодні Міністерство охорони здоров’я працює разом з колегами з інших Міністерств над змінами до закону про державно-приватне партнерство, — зазначила Олександра Павленко, Перший заступник Міністра охорони здоров’я України. – Якщо ми хочемо підняти економіку в країні, будь-яка реформа має ефективно працювати і залучати кошти в державу. Ми вітаємо діалог між представниками медичної спільноти та гравцями ринку на теми реформи охорони здоров’я та розвитку державно-приватного партнерства, сподіваємося на плідну дискусію під час Форуму».

Олександра Павленко також наголосила, що на форумі будуть представлені приклади державно-приватного партнерства в галузі медицини в Україні та світі — як позитивні, так і негативні.

Спікери закликали всіх зацікавлених осіб взяти участь в Українському форумі з охорони здоров’я ’15, що відбудеться 15 жовтня 2015 року.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook