Новини

Якщо лікарня запровадить у себе британські протоколи, то може вимагати від міністерства ангіограф, МРТ та інше обладнання за необхідністю

Линч_Медпросвита

Замісник міністра охорони здоров’я Лінчевський розповів, що згідно наказу МОЗ номер 1422 від 29.12.2016 можливо направляти запити на дороге обладнання за новітніми протоколами.

Нагадаємо, ще деякий час тому, МОЗ спільно з Міністерство юстиції офіційно дозволили використовувати європейські, американські, канадські та інші протоколи лікування. Пан Лінчевський розповів, що запровадження їх використання в медичному закладі надаватимуть лікарям більшу конкуретну спроможність, та дозволять вимагати дороге обладнання, якщо цього потребує протокол.

Таким чином у МОЗ сподіваються створити вже в Україні медичні заклади, які будуть надавати якісне лікування. Як приклад, він приводить, що одна лікарня може надавати послуги як у Німечинні, а інша, як у Великій Британії. Саме такі новітні підходи дозволять конкурувати за пацієнтів, а гроші будуть надаватись тій лікарні, яка привертає до себе більшість пацієнтів та має якісний підхід.

Лінчевський: Ми допрацьовуємо курс перенавчання фельдшерів на парамедиків

«Щоби лікарня отримувала гроші, потрібно, щоби туди йшли пацієнти. Грошей у системі достатньо. Встановивши справедливі правила їхнього розподілу, можна забезпечити і гідне лікування»- каже замміністра Лінчевський.

Комментировать

Нажмите для комментария