Говорять лікарі

Якось без медицини ще рік протягнемо? А навіщо нам така не «американська» медицина!

«А затем» з'ясовується, що грошей немає, що з страховою медициною з 1 січня не задалося, що «гроші за пацієнтом» підуть вже на наступний рік, що реформування первинної ланки відкладається, а про вторинну взагалі ніхто ще не думав…

Для реформ потрібні гороші. Все. І всі розповіді про те, як гарненько нам усім буде – то казочки для дурників.

От уявіть собі. Маю я, наприклад, стареньке пальто на зиму. Тепле, але немодне і стареньке. Там хутро потерлося, там ґудзик відірвався. Можна підремонтувати та ще зиму перебігати.

Але навіщо мені таке старе і немодне пальто! От у Америці кралі всі в таких гламурних польтах, всі в кашемірі. Нехай не дуже тепло, зато ж красиво! А я – як «здрасьтє».

Отож взяла старе пальто на клаптики пошматувала, на ганчірки пустила. А потім така: «Оп! А грошей на той гламур в мене і немає!»

Ну нічого, зиму з голою дупою перебігаю, а там, дивись, може і гроші з’являться…

От і з медциною у нас так. «Мы старый мир разрушим до основанья, а затем…»

«А затем» зясовується, що грошей немає, що з страховою медициною з 1 січня не задалося, що «гроші за пацієнтом» підуть вже на наступний рік, що реформування первинної ланки відкладається, а про вторинну взагалі ніхто ще не думав…

Ну то нічого. Якось ще рік без медицини протягнемо. Навіщо нам така стара, немодна і не «американська» медицина!

Краще вже з голою дупою…

Ваш лікар,
Н. Соломоненко

В соответствии с редакционной политикой Медпросвиты, Редакция придерживается объективности и непредвзятости в подаче информации. Однако мы допускаем, что авторские статьи и комментарии могут содержать определенную долю субъективизма, который не допускается в информации новостного характера. Таким образом, публикуемые мнения авторов являются сугубо их мнением и могут не совпадать с мнением редакции.

Мы выполняем просьбы лиц, предоставляющих информацию, относительно сохранения конфиденциальности их авторства. В то же время мы называем подлинные источники информации даже тогда, когда не называем конкретных имен или названий организаций.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції