Статті Територія пацієнта

Як вибрати ополіскувач для ротової порожнини?

Як вибрати ополіскувач для ротової порожнини?

Правильно вибираємо ополіскувач для ротової порожнини

Чищення зубів двічі на день та використання зубної нитки – це вже суттєвий прогрес у роботі над здоров’ям Вашої ротової порожнини. Додайте до цього якісне полоскання рота, і Ви забезпечите максимальний захист Вашим зубам та яснам. Залишається питання: як вибрати ополіскувач, найбільш підходящий саме Вам, адже на ринку існує десятки таких продуктів? Читайте далі.

Якщо Ви вибираєте ополіскувач для своїх дітей

Ополіскувачі можна застосовувати в дитячому віці від 6-ти років, т.к. діти молодше цього віку часто ковтають рідину. Ковтати рідину для полоскання не можна в будь-якому віці, т.к. вона містить фторид – речовину, що позитивно впливає на емаль, але негативно – на обмін речовин, якщо потрапляє всередину у великих кількостях. Стежте за тим, щоб дитина випльовувала всю рідину. Особливо будьте обережні зі спеціальними дитячими ополіскувачами — вони не містять алкоголю і мають більш приємний смак і запах, а це означає, що дитина захоче проковтнути його. Поясніть йому цей момент перед початком полоскання.

Якщо є схильність до карієсу

Деякі люди більш схильні до виникнення карієсу — через раціон, форму зубів, недостатнє споживання рідини, слабку мінералізацію емалі та ін. Цілком можливо, що Ваша проточна та питна вода – не фторовані, тому емаль більш сприйнятлива до каріозного ураження. Для захисту від карієсу існують спеціальні рідини з підвищеною концентрацією фториду. Вони здійснюють зміцнюючу дію на уражені ділянки та сприяють сповільненню запального процесу навіть у важкодоступних місцях.

Якщо Вас турбує неприємний запах з рота

Вибирайте рідини, які так і називаються – ополіскувачі для нейтралізації неприємного запаху. У складі таких рідин містяться хлор і цинк – інгредієнти, які нейтралізують неприємний запах з рота. Чим більше вміст алкоголю в ополіскувачі, тим сильніше нейтралізується неприємний запах.

Якщо Ви часто піддаєтеся інфекційним захворюванням ротової порожнини

Галітоз (неприємний запах з рота), гінгівіт, періодонтит, пародонтоз – всі ці захворювання з’являються в результаті виникнення та розмноження бактерій над і під яснами. Спеціально для боротьби з бактеріями існують антибактеріальні ополіскувачі. Вони більш концентровані та густі на відміну від інших рідин через те, що їх основою є хлоргексидин. Хлоргексидин не тільки запобігає виникненню бактерій, але й здійснює лікувальну та заспокійливу дію на подразнення, набряки та кровотечі у ротовій порожнині.

Відсоток знищення бактерій з таким ополіскувачем достатньо високий – 75%. Такі рідини видаються як за рецептом, так і без.

Важлива деталь: як Ви помітили, практично всі ополіскувачі кольорові – блакитні або зелені. Трапляється, що деякі ополіскувачі слабо фарбують емаль, однак, це залежить від її пористості та тонкості. Пройдіть повну діагностику, щоб переконатися в тому, що Ваша емаль буде стійко переносити вплив фарбувальних інгредієнтів. Це особливо важливо, якщо Ви нещодавно зробили відбілювання зубів або збираєтеся встановити керамічні коронки.

Чи можна безкоштовно дізнатися про підходящі ополіскувачі?

Стоматологічна клініка СкайКлінік проводить безкоштовні консультації з питань індивідуальної гігієни ротової порожнини, професійного чищення зубів та відбілювання зубів. Ви можете пройти повну діагностику прямо на території клініки. На консультації буде створений персональний план профілактики та догляду за ротовою порожниною. Вам можуть бути запропоновані кілька варіантів, з яких Ви зможете вибрати найбільш підходящий за комфортом, результатом та вартістю.

Запис на консультацію проходить на сайті сучасної сімейної стоматології Скайклінік. Прийоми проходять щодня без вихідних.

Будьте здорові!

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook