Є думка Інтерв'ю спеціаліста

Як проходить вакцинація в США

Вакцинація в США

Викладач медико-біологічних дисциплін з США (шт. Місісіпі) George V. Pinchuk розповів в ФБ про ситуацію з вакцинацією в США.

З його слів, антивакцинаторський рух в США набирає оберти, незважаючи на досить позитивну статистику з обсягу вакцинації.

«Я здивований великими цифрами вакцинації у США. Там, де я мешкаю — фолкнерівський «округ Йокнапатофа,» «Глибокий Південь» — є дуже багато сімей, які принципово проти вакцинації своїх дітей. За законами нашого штату Місісіпі, дитина, не вакцинована проти кору, свинки і краснухи, не може відвідувати дитячий садок або школу. Але є виключення: батьки або опікуни мають право не вакцинувати дитину, якщо їм це забороняють їх релігійні переконання.Через тиск пропаганди так званих анти-ваксерів, багато родин дійсно відмовляються вакцинувати своїх дітей через «релігійні переконання,»  — розповідає George V. Pinchuk.

Також він відмічає, що антивакцинатори не спираються на якісь наукові докази чи статистичні данні, а цілком є жертвою пропаганди та прихильниками конспірологічних теорій про «загальну змову» тих, кто ніби то намагається «конролювати світ».

«Анти-ваксери — це прихильники «конспіративних теорій» про всякі міфічні «жидомасонські» «паралельні уряди,» про те, що «уряд» взагалі займається тотальним шпигунством і хоче виростити нові покоління рабів зі зламаною волею (а «відомо» ж, що вакцини викликають аутизм і ще багато всякого, і, звичайно ж, «ламають волю»)» — додає George V. Pinchuk.

Чи є вакцини в Україні? Оновлені дані

«Ці конспірологи, здається, вже глобальна біда. Я вже більше 20 років викладаю медико-біологічні предмети американським студентам, і бачу, як анти-ваксерська пропаганда росте і міцнішає з року в рік.З анти-ваксерами і іншими конспірологами треба дуже, дуже наполегливо боротися. А для цього треба знати, розуміти сутність вакцинації, мати якісь базисні уявлення про імунну систему, імунну відповідь» — резюмує викладачсвою розповідь.

Програма компенсацій постраждалим від щеплень в США. До питання доказової медицини

Чи не нагадує вам ця картина істерію з «смертоносними вакцинами» та «експериментами над людьми», що розгорталась в Україні останні роки?

 

Комментировать

Нажмите для комментария