Новини

Як в Україні працюватиме система амбулаторного лікування хворих на туберкульоз

У МОЗі обговорили подальші спільні дії відомства та регіонів з упровадження амбулаторних моделей лікування у фтизіатричній службі

В МОЗ відбулося спільне робоче засідання представників Бюро ВООЗ в Україні, ДУ «Український центр контролю за соціально небезпечними захворюваннями МОЗ України», МБФ «Альянс громадського здоров’я», проекту «Фінансування та управління охороною здоров’я», а також представників пілотних регіонів, де впроваджувалися моделі з акцентом на амбулаторне лікування хворих на туберкульоз.

Учасники обговорили питання узгодження подальших спільних дій Міністерства охорони здоров’я України та регіонів з упровадження амбулаторних моделей лікування у фтизіатричній службі.

Директором департаменту охорони здоров’я Полтавської області були представлені попередні результати програми з розробки нової системи фінансування фтизіатричної служби в області.

Представники пілотних регіонів доповіли про результати впровадження моделей амбулаторного лікування хворих на туберкульоз.

За результатами засідання було домовлено врахувати отримані результати впровадження представлених проектів для подальшої підготовки системи амбулаторного лікування хворих на туберкульоз в рамках реалізації Загальнодержавної соціальної цільової програми протидії туберкульозу на 2017-2021 рр. Також підтримано пропозицію щодо проведення обміну досвідом Полтавської області щодо впровадження механізму нової системи фінансування фтизіатричної служби з метою подальшого поширення в інших регіонах України.

Також присутні обговорили необхідність розробки Загальнодержавної соціальної цільової програми протидії туберкульозу на 2017-2021 рр.

Читайте також: 

Комментировать

Нажмите для комментария