Вибір редакції Новини

Як поставити запитання європейському знавцю глютензалежних захворювань професору Крису Малдеру напряму та вступити в обговорення?

Деяким фахівцям уявляється, що вони здатні діагностувати та лікувати будь що. Деяким людям здається, що вони можуть споживати будь що та навіть пишатись власними здоров’ям, звичками та поведінковими моделями.  Але кожний квант нової інформації лише підкреслює глибину нашого безмежного незнання.
20 років світова біомедична наука досліджує питання глютензалежних захворювань.  Крок за кроком науковці дізнались, що проблема несприйняття глютену стосується не виключно людей із целіакією, генетичною непереносимістю глютену. Задіяні імунні механізми, які аж ніяк не пов’язані з геном-носієм. І проблема поширюється скоріше за законами неінфекційної епідеміології, включаючі значну частину людської популяції.

Як розібратись з алгоритмами діагностики глютензалежних захворювань для дорослих та дітей?

Як провести реабілітацію пацієнтів, з повним оновленням пошкодженої слизової кішкивника та встановити нормальні процеси метаболізма та засвоєння нутриєнтів? Які умови харчування та життя рекомендувати пацієнтам?

Від яких продуктів харчування треба триматись осторонь?

Чому про глютензалежні захворювання мають обов’язково знати ендокринологи та психіатри?

Як поставити запитання європейському знавцю глютензалежних захворювань професору Крису Малдеру (Нідерланди) напряму та вступити із зіркою в обговорення?

Все можливо, якщо приєднатись до IV Міжнародної Школи по глютензалежним захворюванням,
Київ, 22/09/2018, вул. Богдана Хмельницького, 37,
з обов’язковою попередньою реєстрацією.
Деталі програми та участі за посиланням:  https://www.facebook.com/events/677635705942024/

 

Комментировать

Нажмите для комментария