Новини

Як отримати послуги з гемодіалізу безоплатно

Лікування методом гемодіалізу

Для українців з хронічною хворобою нирок або нирковою недостатністю у Програмі медичних гарантій – 2022 передбачено безоплатне лікування методом гемодіалізу в амбулаторних умовах.

Щоб почати лікування методом гемодіалізу амбулаторно, необхідне направлення від нефролога після встановлення відповідного діагнозу.

За пакетом «Лікування пацієнтів методом гемодіалізу в амбулаторних умовах» пацієнт може безоплатно отримати такі послуги:

  • Первинний огляд та подальше спостереження.
  • Контроль ефективності діалізного лікування.
  • Своєчасну діагностику, профілактику та лікування ускладнень із направленням до лікарів-спеціалістів інших профілів, за наявності показань.
  • Проведення процедури гемодіалізу.
  • Проведення необхідних лабораторних досліджень, а також за потребою або у разі погіршення стану (біохімічний аналіз крові; загальний аналіз крові; визначення загального холестерину; визначення показників харчового статусу; визначення антитіл до ВІЛ, реакції Вассермана; визначення діалізної дози тощо).
  • Забезпечення лікарськими засобами з Національного переліку основних лікарських засобів, а також медичними виробами та розхідними матеріалами.

Найближчий медзаклад, де проводиться лікування методом гемодіалізу за договором з НСЗУ, може підказати лікар-нефролог, який виписав направлення.

Також можна зателефонувати до контактного центру НСЗУ за номером 16-77. Оператори повідомлять адреси та контакти медзакладів, до яких можна звернутися.

Комментировать

Нажмите для комментария