Говорять лікарі

Я вибачаюсь, але хто така Уляна Супрун і звідки вона взялася?

Уляна Супрун_медпросвіта

“На протязі багатьох тисячоліть за мною було закріплене звання наймерзотнішого створіння на цілому білому світі, яке приносить біди, розруху та розчарування…”

 

Якось зустрілися Дюймовочка, Білосніжка та Баба Яга. Метою їхньої зустрічі було підтвердження того, що кожна з них є найкращою в своєму роді. Погодилася їм  допомогти у вирішенні цього питання чарівна хатинка посеред лісу, яка знала відповіді на всі запитання.

Першою дізнатися істину вирішила Дюймовочка і без остраху зайшла в хатинку. Через декілька хвилин вона вибігла із неї зі сльозами на обличчі, приговорюючи:

Я була впевнена, що я наймініатюрніша дівчина на цілому білому світі, але ще є Хлопчик з пальчик. О, яка я тепер нещасна…”

Другою дізнатися істину вирішила Білосніжка і з обережністю зайшла в хатинку. Через хвилину вона вийшла із неї гірко плачучи, приговорюючи:

Я вважала, що я найгарніша дівчина на цілому білому світі, але ще є Спляча красуня та Попелюшка. Як же мені тепер витримата цю конкуренцію? Краще б я цього не знала…

Третьою дізнатися істину вирішила Баба Яга і з посмішкою на обличчі зайшла в хатинку. Через деякий час Баба Яга вийшла з чарівної хатинки, але вона була дуже засмученою, обуреною і переповнена злістю, та приговорювала:

На протязі багатьох тисячоліть за мною було закріплене звання наймерзотнішого створіння на цілому білому світі, яке приносить біди, розруху та розчарування. Але я не можу зрозуміти, хто така Уляна Супрун і звідки вона взялася?

 

P.S. Повертаючись з лікарні з нічного чергування, я був дуже засмучений тим, що відбувається в медицині. Але неочікувано мені підняли настрій мої колеги, які розповіли мені цю історію. А можливо це був анекдот або реальність, хто як вирішить.

 

Ваш лікар

 

 

1 Комментарий

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції