Новини

Вже 547 лікарів зареєстровано в електронній системі охорони здоров’я E-Health

Згідно повідомленню в.о. міністра Уляни Супрун вже зараз в цій системі зареєстровано більше ніж півтисячі лікарів. Незабаром, всі лікарі працюватимуть через E-Health.

Реєструватись лікарі, зі слів Супрун, почали одразу після того, як у другому читанні у Верховній Раді був прийнятий законопроект №6327, розроблений МОЗом та прийнятий Урядом. Сама електрона медична система, хоч і розроблювалась окремо, є невід’ємною частиною медичної реформи в Україні.

Система E-Health дозволить впровадити перший із кроків реформи фінансування медицини – принцип «гроші ходять за пацієнтом».

МОЗ: Для лікарів первинної ланки з 2018 року не будуть застосовуватись тарифні сітки

Нагадаємо, що фінансування українським лікарям надаватиметься Національною службою здоров’я України за звітами, які вони будуть передавати через електрону систему E-Health. Ці звіти будуть містити перелік наданих медичних послуг пацієнтам, діагнози та симптоми. Пацієнти також отримають доступ до системи та зможуть перевіряти звіти лікарів.

«Дохід лікарів первинки залежатиме від кількості пацієнтів, яких вони обслуговують. Декларацію з кожним пацієнтом лікарю треба буде внести в систему e-Health.

А что думают врачи?

Оплата послуг лікарів буде здійснюватися згідно з кількістю зареєстрованих декларацій», – нагадала керівник МОЗ.

Теги

Комментировать

Нажмите для комментария