Новини

Всі навчальні корпуси НМУ ім. Богомольця заблоковано ланцюгами та замками. Фото

Студенти НМУ ім. Богомольця скаржаться на неможливість піти на заняття через те, що навчальні корпуси заблоковані. Студентів зганяють на страйк.

На своїй сторінці у соцмережі Facebook в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розмістила фото заблокованих корпусів в НМУ ім. Богомольця та звернення від студентів, які просто не розуміють, що відбувається та коли знову розпочнеться навчання.

Лінчевський: Комісія перевірить роботу НМУ ім. Богомольця, а студенти складуть іспит

Одразу треба відзначити, що в НМУ ім. Богомольця працює система відпрацювання. Тобто, якщо сьогодні студенти не змогли прийти на заняття, вони будуть вимушені відпрацьовувати їх у інший день. Таким чином, для студентів вже створена незручність зі сторони керівництва Навчального закладу, яке і оголосило про блокування навчального процесу та початок «Всеуніверситетського страйку».

Головним каталізатором для старту акції протесту по відношенню до Міністерства охорони здоров’я послужило відсторонення від роботи ректора університету Амосової К. М. через зрив ліцензійного іспиту «Крок 1» для студентів третього курсу. Відзначимо, що МОЗ також звинувачує в цьому директора Центру тестування. І все це — через те, що Амосова та директор центру не змогли вчасно заключити новий договір про надання послуг.

Нагадаємо, що в МОЗ знали про рішення керівництва НМУ ім. Богомольця розпочати страйк. Тим студентам, які не згодні з позицією керівництва вишу, Уляна Супрун пропонує поговорити з журналістами відверто сьогодні в обід. Також в Міністерстві зазначають, що в статті 44 Конституції України прописано: ніхто не може бути примушений до участі або до неучасті у страйку.

Як буде вирішено цю проблемну ситуацію, наразі невідомо.

Комментировать

Нажмите для комментария