Говорят врачи

Всі ліки повинні продаватись виключно за рецептом, або реформа кульгатиме

Я підтримую зміни, та не в доступності лікарів проблема. Люди самолікуються, бо їм допомагають фармацевти. Майже все повинно бути за рецептом.

Одну з найважливіших проблем галузі ОЗ реформа від Супрун просто не вирішує. Вільний доступ до ліків. Я можу хоч зараз обійти три-чотири аптеки і купити декілька ампул 10 ампул димедролу, шприц десятку і мені ще серветку запропонують. І моя дитина може зробити теж саме. Я вам гарантую! А до лікаря ніхто не піде. У крайньому випадку викличуть вже швидку.

А раз ніхто не піде до лікаря, бо всі лікують з Інтернету чи по рекомендаціям сусідів і фармацевтів, то і гроші за пацієнтом нікуди не підуть. Все залишиться як є. Трохи стареньких в коридорі, в дитячих матусі з дітками. Все. Купить дитинці анаферону і буде його «лікувати».

Я до чого. В Британії навіть парацетамол за рецептом лікаря. В нас, все чого душа і тіло побажає. А як ціни на горілчані підуть в гору, то й «Боярки» в аптеках накуплять.

Робіть реформу, та не забувайте, що наша галузь має багато сфер впливу. І поки існує такий бардак з фармацевтичним бізнесом – не буде ладу в наших медичних закладах.

Лікар-терапевт О.В.

Київ.

Мнение автора может не совпадать с мнением редакции

Комментировать

Нажмите для комментария

Мы на Facebook