Говорять лікарі

Всі ліки повинні продаватись виключно за рецептом, або реформа кульгатиме

Задумчевый врач сложил руки, медпросвіта

Я підтримую зміни, та не в доступності лікарів проблема. Люди самолікуються, бо їм допомагають фармацевти. Майже все повинно бути за рецептом.

Одну з найважливіших проблем галузі ОЗ реформа від Супрун просто не вирішує. Вільний доступ до ліків. Я можу хоч зараз обійти три-чотири аптеки і купити декілька ампул 10 ампул димедролу, шприц десятку і мені ще серветку запропонують. І моя дитина може зробити теж саме. Я вам гарантую! А до лікаря ніхто не піде. У крайньому випадку викличуть вже швидку.

А раз ніхто не піде до лікаря, бо всі лікують з Інтернету чи по рекомендаціям сусідів і фармацевтів, то і гроші за пацієнтом нікуди не підуть. Все залишиться як є. Трохи стареньких в коридорі, в дитячих матусі з дітками. Все. Купить дитинці анаферону і буде його «лікувати».

Я до чого. В Британії навіть парацетамол за рецептом лікаря. В нас, все чого душа і тіло побажає. А як ціни на горілчані підуть в гору, то й «Боярки» в аптеках накуплять.

Робіть реформу, та не забувайте, що наша галузь має багато сфер впливу. І поки існує такий бардак з фармацевтичним бізнесом – не буде ладу в наших медичних закладах.

Лікар-терапевт О.В.

Київ.

В соответствии с редакционной политикой Медпросвиты, Редакция придерживается объективности и непредвзятости в подаче информации. Однако мы допускаем, что авторские статьи и комментарии могут содержать определенную долю субъективизма, который не допускается в информации новостного характера. Таким образом, публикуемые мнения авторов являются сугубо их мнением и могут не совпадать с мнением редакции.
Мы выполняем просьбы лиц, предоставляющих информацию, относительно сохранения конфиденциальности их авторства. В то же время мы называем подлинные источники информации даже тогда, когда не называем конкретных имен или названий организаций.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції